| valentina08 a întrebat:

Luni am examen la romana si nu stiu ce sa fac.Sa repet, sa fac exercitii sau sa ma relaxez?

Răspuns Câştigător
| me_1960 a răspuns:

Pai astazi ar trebui sa te mai uiti peste exercitii la mate sau peste compuneri la romana.Maine sa nu faci nimic.Pentru ca ti se vor incurca toate in cap si nu vei mai face fata la examen.Incearca sa te distrezi, sa iesi afara sa iei putin aer, sa asculti muzica, sa faci lucrurile care-ti plac tie.Bafta la examen si sa intri acolo unde vreihappy!

1 răspuns:
| Cotzi a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa inveti si apoi sa te relaxezi. Succes.