| alinutz_2893 a întrebat:

Luni merg in baia mare si vreau sa imi pun cercel in ureche.si vreau sa stiu daca doare.Doare? Gaura ti-o face numai cu pistolul ala? FUNDA+VOT jur

Răspuns Câştigător
| Lavynyku a răspuns:

Alinutz, depinde de sensibilitatea fiecaruia. Eu mi-am facut gaura si nu m-a durut deloc.In momentul cand te afli in fata faptului, gandeste-te pur si simplu in alta parte di in 2 secunde o sa fii "gaurit". Nici nu o sa iti dai seama. Bafta si curaj!

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu doare.Simti o mica presiune dupa ce iti face gaura dar dupa 2-3 ore iti trece. Si da, ti-o face doar cu pistolul dupa ce iti dezinfecteaza urechea si te da cu o crema.

| Carly22 a răspuns:

NU doare deloc. Daca nu ti-l face pe sfarcul urechii nu doare. Simti o piscatura 2 secunde. Funda?

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Nu...Iti baga si cercelu odata cu gaura.Doar doar putin.Chiar foarte putin.PLzz fundita si vot!

| AnneRose a răspuns:

Nu doare deloc,mai ales daca mergi la un salon pentru asa ceva. Simti ca o intepatura de tantar,nimic mai mult. Unele persoane fac asta chiar acasa,cu un ac medicinal,insa nu e recomandat. Deci nu, nu-ti face griji, nu doare! :d

| 1234567_7921 a răspuns:

Eu am cateva gauri in plus dar mi le.am facut eu sau vreo pritena...
sincer nu tin mante vreo durere infernalalaughing) daca te duce la un salon bun si are pistol e bine...ca tot secretul e sa ti.l bage din prima, adica sa apese doar o data.
Doare cateva zile dupa daca apesi sau daca te culci ce acea urece...
in concluzie nu doare tare si mertita sa-ti faci daca chiar vrei (desi eu numai port cercei in gaurile alea ca m-am plictisit de ele)

| smashboy a răspuns:

Mai baiatule esti fata de vrei sa-ti pui cercel sau vrei sa pari mai "smecher" lasati urechile in pace, cautati o prietena cercelul e pentru. fete nu baieti