| Renes a întrebat:

Luni voi susţine examenul la Lb.Română,deci,întrebarea mea este următoarea : Cum aţi procedat/procedaţi cu o zi înainte de examen?
Nu ştiu ce să fac mâine,un mic program. dacă se poate. happy Oricum,eu sunt foarte încrezătoare în mine, am media 9.38 pe clasele 5-8 şi ultima media de la liceul la care vreau să intru este 8.80.
Phff, baftă tuturor!

Răspuns Câştigător
| Millis a răspuns:

Ar trebui sa te relaxezi sa te uiti la un film sa bei un ceai, sa faci o baie lunga, ceva care sa iti relaxeze corpul si mintea si atunci te vei putea concentra, daca ti-ai invatat pana acum sa nu te strofoci sa iti inveti sa recapitulezi tot si sa faci o tone de exerciti, relaxeazate, eu asa fac mereu si numai note bune am luat big grin.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ar trebui as faci nimica. Iti limpezesti mintea si atat.

| Renes explică:

Mulţumesc tuturor, toţi aţi avut răspunsuri bune, însă răspunsul Millisei a fost cel mai ok. puppy dog eyes

| Sympath a răspuns:

Ai putea face un test proba. Niste exercitii, o compunere, chestii de astea. O mica plimbare alone, sa revizuiesti ce stii, si restul iti planifici tu.