| anonim_4396 a întrebat:

M-am apucat de blog. As fi foarte bucuroasa daca l-ati putea citi. http://www.simplegandurideadolescenta.blogspot.md/
E doar o postare, dar voi continua. Puteti sa lasati comentarii.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Beton, asta scrieam si eu la gradinita, doamna profesoara m-am trezit cu gandul ca voi avea o zi fericita dar dumeavoastra miai daramat toate visele, mati trezit la realitate un motiv bun de plans vreo 12 ore, ma intelegi? trebuie sa transmiti ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca o sa fie tot un blog filosofic despre nimic sa stii ca sunt cu miile si nu prea intereseaza pe nimeni