| Razvan_Roncea_1997 a întrebat:

M-am apucat de slabit, si as dori sa intreb daca punand folie pe burta fac abdomen cu patratele? Si in cat timp?

2 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu faci cu folie pe abdomen patratele laughing
Stand cu folia si facand si exercitii in acelasi timp doar transpiri si scoti retentia de apa, ca sa faci patratele trebuie sa faci exercitii si sa mananci corespunzator, stand cu folia n-o sa apara nimic.

| Khalesionfleek a răspuns:

Oke, folia pe burta si muchii care lucreaza pentru ''dobandirea'' abdomenului cu patratele, nu au nicio legatura. Sunt produse comercializate pentru a scoate bani...
Este important sa iti lucrezi bine muschii abomenului, de preferat dupa o incalzire buna/alergat. Sunt tot felul de aplicatii acum, care te ajuta, sau video-uri pe youtube, trebuie doar sa cauti.
Sa nu uiti ca si alimentatia are un rol important, deci fii atent ce fel ce mancaruri mananci, cauta pe internet ce ar fi mai bine sa eviti, si spor la treaba!