| anonim_4396 a întrebat:

M,am certat cu cel mai bun amic inainte sa se termine sc si de atunci nu am mai vb nici pe mess nici un msg nu mi,a mai dat, eram cei mai buni pr el imi lua apararea in fata celorlalti, imi dadea sfaturi ma asculta ma ajuta mereu daca aveam nevoie,
noi aveam niste joculete mai aiurea ne tot cicaleam ciupeam gadilam ne bateam uneori dar in gluma, am vb sa nu ne mai dam palme peste fata adica era amuzant oarecum aiurea dar am stabilit sa incetam, a doua zi dp dicutia noastra glumeam si nu stiu exact ce am facut sau ce i,am zis si a inceput iar cu palmele peste ochi, nu ma simteam prea bine si m,am cam suparat pe el ca nu ma lasa in pace si nu am mai vrut sa vb cu el, am vrut sa glumesc cu el, el a luat,o in serios si a zis ca eu vb cu el doar cand am chef si de atunci nu a mai vb el cu mine,
as vrea sa ii trimit un mesaj s avad ce face dar daca nu imi raspunde sau imi da vre,un raspuns naspa, m, as simtii prost. aveti vre, o idee ce sa ii spun? adica nu ma prea pricep la cerut scuze si mesaje dintrastea melodramatice, imi e dor de el.

1 răspuns:
| SwweetGirlFuny a răspuns:

Pai spune-i ca iti pare foarte rau ca afost o prostie ca v-ati certat ca tu tii mult la el si ca vrei sa fiti din nou cei mai buni pr