| SadBoyForever a întrebat:

M-am certat cu un coleg la telefon si l-am injurat urat cu "m*rzii m@*ti, i,", adica injuraturi foarte urate si ma tem ca ar fi putut inregistra apelul, adica el are un telefon nokia nu prea performant, si m-a amenintat ca mi-a inregistrat apelul. Credeti ca e posibil asa ceva? Si daca a inregistrat apelul, poate face ceva cu el? Va rog sa imi dati raspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Nu prea cred ca ar avea ce face cu inregistrarea. zic eu...in plus nu cred ca i-a dat prin cap sa inregistrez

| SadBoyForever explică (pentru AmelyRain):

Adica, vrei sa spui ca a zis-o asa la misto?
Oricum, nici eu nu cred ca a inregistrat apelul, deoarece stiu ce telefon are, un Nokia nu prea performant, dar faza e ca ma tem, ca ar fi putut totusi sa inregistreze apelul. Dar eu cred insa, ca nu poate cum sa inregistreze apelul, deoarece pentru asta este nevoie de super-telefoane si d-easta sunt optimist. Eu nu vreau sa il las sa ma santajeze in perioada urmatoare si nu stiu ce sa fac crying

| AmelyRain a răspuns (pentru SadBoyForever):

Nu e nevoie de super telefone, poti cam la orice telefon care inregistreaza ( tunci cand vorbesti la tel intri in meniu si pui inregistrare si-o se inregistreaza toata conversatia,) atunci cand incepe sa inregistreze ar fi trebuit sa auzi un beep pe fundal