| Bpss a întrebat:

M-am certat (intru-n fel cu mama) i-am spus ca vreau un cont premium de minecraft. A spus ca nu are bani. Si ma gandeam in momentul ala :"Bine ca ia bani de tigari da de jocul meu nu ai) Si de atunci tot evit sa-i spun ca vreau sa-mi dea bani, si o i-au pe ocoluri ca, tot ma bat aştia ca au hack. Si tot nu ma baga in seama. Acum îi vorbesc pe un tot urat...

4 răspunsuri:
| Mara a răspuns:

Te comporti ca un copil razgaiat. cel mai sigur pentru mama ta, jocul nu reprezinta o prioritate, are si ea destule probleme si alte lucruri mult mai importante pe care sa dea banii( facturi, mancare, sanatatea ta si a familiei). Respecta-ti parintii si vino cu picioarele pe pamant!

| Bpss explică (pentru Mara):

Da, o inteleg de de 3 ani ma rog de ea, ca joc minecraft de 4 si de abia dupa un an am aflat de cont premium

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine munceste pentru banii aia, ia gandeste-te!

| Ara997 a răspuns:

Fiecare cu jucarica lui,. dar mai bine ar renunta, jocurile dau dependenta urata, pierdere de timp nu ramai cu nimic si. nu te mai maturizezi.
mai bine scoate o fata la o plimbare, e mult mai fain