| AnnaTraficantaDeAcadele a întrebat:

M am epilat inghinal acum 2 saptamani si acum abia mi a iesit din piele parul. peste 2 zile plec la mare, nu pot sa l epilez din nou si nu pot nici sa l las asa pentru ca se vede urat. ce pot sa fac? nu mi recimantati lama!

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Nu prea ai ce face, decat lu lama. Eventual o iei cu tine daca stai mai mult.

| Borcan500 a răspuns:

Ia pe tine niste budigai normail, renunta la chilotii cu ata-n cur si o sa fie bine laughing

| AnnaTraficantaDeAcadele explică:

Faza e ca ma irit foarte rau si nici nu mi l ia ca lumea, adica tot se vede, n are niciun rost