| imitatiedeom a întrebat:

M-am indragostit de tipa de la 4:30 unde o gasesc? are careva o idee cine e? :))
http://www.youtube.com/watch?v=q7nPd3s2y44&feature=relat ed

7 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

laughing e buna, acum stai si caut-o. daca o gasesti anunta-ne smug
p.s. nu te-ai indragostit, ci ai atractie sexuala :p

| imitatiedeom explică (pentru Natashha):

Era o intrebare, daca nu stiti nu raspundeti, stii tu ce atractie sau indrogsteala ma plesnit pe mine? thinking laughing

| Natashha a răspuns (pentru imitatiedeom):

Nu chiar, sa spuneam ca am dat raspunsul dupa un oarecare sondaj laughing tongue

| rutanklan a răspuns:

Mda, e nepoata lui tanti lenuta, vecina de la 4 din blocul lui nea fanele. Acuma 12 ani au plecat in Italia si nu s-au mai intors. Se zicea ca ea a ramas acolo pentru un italian cu 40 de ani mai in varsta ca ea si asteapta sa moara sa ii poate mosteni averea. happy

| rutanklan a răspuns:

Hei, stai linistit, mi s-a intamplat si mie cu mai multe asa... trece dupa o vreme.

| imitatiedeom explică:

Nu ma ajuta nici un raspuns, si nu va pot da funda la toti. thinking