| alineea11 a întrebat:

M-am indragostit de un coleg vare e un fel tip mai dur cum as putea sai atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| Deely a răspuns:

Lasa-l pe el sa aiba initiativa. Iti recomand sa fii tu insati, sa te simti bine in pielea ta si acest lucru nu va trece neobservat.Continua sa zambesti, priveste-l in ochi si apoi, dupa cateva secunde, intoarce-te la ce faceai inainte[.]

2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Te comporti normal. Vorbesti cu el pe facebook sau yahoo.

| mylady a răspuns:

Buna.M-am aflat si eu de multe ori in aceeasi situatie ca si tine.Si mereu cu propria mea metoda am ajuns la succese mari.Toate fetele mau invidiat si ma invidiaza si la momentul de fata pentru faptul ca pot face ca oricve baiat sa fie al meu.In pimul rind nu incerca sa te schimbi pentru el, dar nici nu fii tu insuti.Fa-te un pic mai feminina, mai neajutorata si micurta, dar nu deveni nici pitipoanca care se plinge pentru tot tatei.Asta e o metoda,sau alta ar fi sa fliirtezi cu el,adica simte-te provocatoare, apropie-te de el si retragete, fa-l sa te vrea, iar daca ti-a reusit, nu ii da acord din prma.Chinuie-l.Pe mine mereu ma ajuta, bafta!