| DdoarEuuu a întrebat:

M-am indragostit, si vreau sa scap de fluturasi si de inima care o ia raznaaa la vederea lui!sad

13 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca tinecrying
Nu stiu ce sa fac sa il uit, imi vine sa ma dau cu capu de toti peretii x(

| anss23 a răspuns:

Nu te îngrijora, starea asta va trece cu timpul!happy

| Rayzzor a răspuns:

In primul rand nu ii spune ca il placi.Incearca sa te apropii de el si sa faci astfel incat sa petreceti mult timp impreuna si astfel o sa deveniti apropiati. Dupa ce stie totul despre tine (aproape totul) poti sa il intrebi daca simte ceva pentru tine. Daca raspunde "da" felicitarihappy, daca raspunde "nu" atunci incearca sa te indepartezi de el, pentru ca daca ramaneti la fel de apropiati nu o sa iti treaca fluturasii.Ai grija sa formulezi intrebarea cum trebuie si sa o spui in gandul tau inainte de a`l intreba, iar atunci cand il intrebi spune-i ca tu il placi.Nu ca il iubesti.IL PLACI! Daca te refuza indeparteaza-te de el si incearca sa iti faci mereu o parere proasta despre elbig grin..succes:*

| DdoarEuuu explică (pentru Rayzzor):

Nu vreau sa fiu cu el, il urasc, nu il suport!

| Rayzzor a răspuns (pentru DdoarEuuu):

Bine,nu exageralaughing..prima data afla daca te placebig grin apropo, daca vrei sa mai discutam razzz2310@yahoo.comwinkingtongue

| Rayzzor a răspuns (pentru DdoarEuuu):

Nu exagera dar daca vrei sa mai discutam add me :* razzz2310@yahoo.com

| Rayzzor a răspuns (pentru DdoarEuuu):

Scuze de al doilea raspuns, internetul meu merge mai incet ca Internet Explorer desii e Chromelaughing

| BiuL a răspuns:

O sa iti treaca in timp, insa trebuie sa ajuti si tu timpul. In primul rand evita-l, evita locurile unde merge des, nu te uita pe profilul lui de facebook si tine-ti mintea cat mai ocupata cu scoala, distractie, prieteni, hobbyuri orice numai sa nu te gandesti la el. Bafta!

| keshaYRY a răspuns:

Nu e asa usor. happy Incearca totusi sa nu se observe asta cand esti in preajma lui. Daca si el te iubeste, poti sa-ti pastrezi fluturasii :p. Sper ca te-am ajutat intr-un fel :*

| CausingCatastrophy a răspuns:

Pai,e doar o solutie, scoate-le.

| SophieCoraline a răspuns:

Inlocuiestel cu un actor, incearca sa fii deschisa pentru altcineva sau recunoaste ca il iubesti. Daca nu rezolvi nimic (nici nu te apropii nici nu il ignori )atunci timpul va face ca aceste senzatii sa dispara doar ca mai greu.

| Ioana222221 a răspuns:

O sa treaca cu timpu :*

| Zuzuzuzuzu a răspuns:

E imposibil sa scapi de ei.Aceasta este dragostea
Totusi incearca sa te bucuri de ea, incearca sa transformi fiecare fluturas intr-o amintire frumoasa.