| Iubescochisoriialbastri a întrebat:

M-am masturbat si vreau sa ma spovedesc! Am savarsit acest pacat anul asta, vara asta! Vroiam sa intreb daca preotul ma va lasa sa ma impartasesc in aceeasi zi in care ma spovedesc! pup si funda! :*

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Nu te va lasa, dupa ce te spovedesti te va pune sa tii post o saptamana si-ti va da de facut matanii. Abia apoi de impartasesti.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ştii cum e chestia cu spoveditul = Merge Ion la preot şi vrea să se spovedească. Spune : - Părinte, am păcătuit! - Nu e bine! Ce anume ai făcut? - Apoi, am făcut dragoste cu femeie măritată. - I-auzi, dom'le ". Cu cine? - Nu pot spune, părinte!- Cu Frăsîna, cu Leana, cu Florica? - Ei, nu spun părinte! - Bine, bine, nu spui, da* măcar dă-mi adresa!

| Bogdan_9316 a răspuns:

laughingNo inca asa ceva nu am auzit de cand is eu.Pai ma nu-i pacat stii de ce? pentru caasta se intampla la adolescenti degeaba te spovedesti ca masturbarea cu spoveditu i fix pix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia aştept stupidul vostru, creştinilor.
Preotul ce crezi că e vreun postaş să trimită cererea ta de iertare lui Dumnezău? Ce naiba, vă lasaţi aşa manipulaţi?

Masturbarea e o necesitate normală a corpului cu ajutorul căreia îţi cunoşti corpul mai bine, dpdv sexual. Desigur, dacă nu devine o obişnuinţă şi nu o faci în exces, dar odată pe săpămână nu strică. Lasă aburerile astea religioase.

| Iubescochisoriialbastri explică:

Multumesc mult de raspunsuri! Sunteti niste scumpi! Ii multumesc in special utilizatorului CIAINic pentru,, raspunsul castigator''!:*:*:*:*