| liviuuu a întrebat:

M-am operat de apendicita de o luna si cateva zile, numai am peobleme sa ma doara sa probleme de genu.As putea sa incep sa fac flotari sau sa ridic greutati de max. 5Kg?

Răspuns Câştigător
| Ionescu417 a răspuns:

Buna eu te sfatuiesc sa nu faci sau du-te la doctorul care tea operat si intreaba-l daca poti sa faci el stie cel mai bine daca poti sau nu. Dupa parerea mea nu poti deoarece nu ti s-a vindecat bine operatia si poate sa ti se desfaca oricand este destul de riscant bafta si funda te rog

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

5Kg nu ar fi asa mult, si daca zici ca nu te mai doare. Trebuie sa fii sigur ca ti s-a inchis operatia, nu trebuie sa risti asa. Poate ar fi bine sa mai astepti putin, sau sa incerci sa le faci usor sa vezi ce simti.

| liviuuu explică:

VA multumesc pentru ajutorhappy