| ComatoseWine a întrebat:

M-am plictisit de parintii mei.Mi-as dori sa fi fost mai ciudati.Ori hipioti,ori motociclisti,ori gay.Nu stiu.Mai interesanti.Eu sunt foarte libertin,dar ei sunt banali.V-ar placea sa fiti crescuti de hipioti?Dar vedete porno?Sau de gay?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu m-am gandit la asta si cred ca ar fi fost chiar interesant si diferit. Insa asta este, nu iti poti alege familia. Eu sunt multumita cu parintii mei, chiar daca nu ies in evidenta cu nimic special sau altfel decat restul lumii si chiar daca nu prea inteleg unele ciudatenii de-ale mele (ciudatenii le considera ei, insa sunt fericita ca le accepta si ca isi dau seama ca nu e nimic periculos sau riscant in ceea ce fac sau in ceea ce sunt interesata). Totusi, chiar cred ca mi-ar fi placut sa fi fost crescuta intr-o familie mai neobisnuita si mai diferita fata de majoritate.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fie patroni l o firma de transporturi cu tiruri, asa imi alegeam unul pe masura.

| ComatoseWine explică (pentru mgtow):

Si mie imi plac tirurile.MI-as dori unul.Cea mai tare masina!

| mgtow a răspuns (pentru ComatoseWine):

Atunci sti ce ai de facut: aduni bani te pui pe scoala si cand termini te bagi ca sofer. Eu in 5 zile cel mult am invatat chestionarul pentru camion si remorca deoarece sunt aceleasi si fara sa stiu am trecut si la D din prima facand un test online, luna viitoare ma apuc de scoala asa ma examinez mai repede de teorie daca am invatat acasa.

| Memecy a răspuns:

Frate bucuta-te pana sunt sanatosi happy si pana mai te au in grija happy si multumestele in fiecare zi si cinsteste-i ca sunt parintii tai happy

| ComatoseWine explică:

Abia astept sa vad ce copii voi avea. Sper sa fie cum vor ei.Plini de viata si rebeli.

| TheCritic a răspuns:

Haha! Interesanta intrebare, si nu, nu mi-ar place sa fiu crescuta de alt tip de parinti. Imi iubesc enorm parintii asa cum sunt ei.

| Linilerei a răspuns:

Oh well. Am părinți interesanți, uneori sunt cam sâcâitori, dar sunt ok. Da să fiu sinceră aș prefera un cuplu gay sau niște medici poate chiar și un tată fizician teoretician.

| ComatoseWine explică (pentru Linilerei):

Esti ironic?

| Linilerei a răspuns (pentru ComatoseWine):

Nu laughing Nu sunt ironică deloc. Ce te face să crezi că nu vorbeam serios?

| Felix1985 a răspuns:

Poate criminali, sau teroristi, cautati de interpol sau scursurile si lepadaturile societatii, fara caracter sau frica lui Dumnezeu? Alege si tu ce-ti place mai mult.

| Patrissia a răspuns:

In nici un caz! Parintii asa cum sunt te iubesc cel mai multwinking Si nu trebuie sa ii schimb trebuie sa te schimbi tuwinking sau daca esti libertin nu te gandii la cum sunt parinti tailaughing