| Anna_5295 a întrebat:

M-am plictisit de viata mea! cum as putea s-o fac mai interesanta?
voi ati fost vreodata la capatul puterilor? daca da cum v-ati ridicat?

6 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Gaseste ceva interesant de facut. De exemplu: iesi cu prietenii, gaseste-ti poate un prieten daca esti pasionata de sport poti sa practici unul mai ales vn vara...Nu sta cu ochii in calculator 24 din 24 de oreee...cu toate ca e interesant.smug

| Roxy a răspuns:

Pai cautati un hobby si o sa treaca plictisealawinking
colectioneaza ceva sau fa poze sau ajuta animale. ia-ti un animalut mic si ai sa vezi ce batai de cap o sa iti deatongue
Du-te la sala. fa ceva sport.
joacate pe calculator.
Iesi intr-un mediu nou(schimba clubul in care mergi de obicei de ex)
gaeste-i un prieten amuzant care sa te faca tot timpu sa razi. sa te binedispuna.sa iti fie aproape si sa te sece el de energie nu tu singurtongue
Da.am fost la capatul puterilor. dar dupa o perioada mi-am revenittongue
Stai relax ca o sa treaca perioada asta de oboseala

| gangstarap a răspuns:

Hmm emo?

| ursuletzdiana a răspuns:

Pai incearca lucruri noii : ex : iesit cu prietenii, facut un gaghik dragut :X, o excursie pe munte...etc.etc.etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata este frumoasa, cu bune si rele.Trebuie traita din plin si sa ne bucuram de tot ce ne ofera.
DUMNEZEU ne-a dat 2 maini, 2 picioare si o singura INIMA.
Pe a doua trebuie sa o gasim singuri.

| imc1995 a răspuns:

Eu cred ca suntem pe lume sa iubim si sa lasam urmasi.

deci. mi se pare cel mai frumos lucru un iubit(a) sa iesi cu ia sa fugi de parintii fetei sa nu va stie nimeni. mi se pare viata adevarata love struck; x