| Alecsey a întrebat:

M-am plictisit nu mai stiu ce sa mai fac help o idee la calculator ceva acolo sa ma distrez afara timpu' e naspa

Răspuns Câştigător
| Claudia1001 a răspuns:

Pai poti sa te uiti la un film, sa cauti jocuri care necesita concentrare, poti sa citesti bancuri sau sa cauti sa raspunzi la alte intrebari pe TPU.rowinking

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Citește o carte, caută jocuri, postează răspunsuri pe TPU.ro, vizionează un film, ascultă melodiile preferate, etc.
Baftă!

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Sunt o multime de documentare,de ex,documentare despre univers,despre evolutia lumii,documentare cu disparitii misterioase,cum e Triunghiul Bermudelor,este un documentar lung,sa qai rabdare sa l vizionezi.
Si in plus,te ajuta sa mai aduni ceva cunostinte,asa ca, merita, zic eu!
Succes!

| teo_7965 a răspuns:

E un joc care mi se pare super tare se numeste league of legends ai putea sa-ti faci caont si sal joci este super dar inainte de asta sa te uiti la niste videoclipuri

| Cristan95 a răspuns:

Eu iti recomand sa joci league of legends jocul este foarte tare si te plictisesti greu uita-te pe youtube si daca vrei sa il descarci www.leagueoflegends.com. Succes