| naviDIabLO a întrebat:

M-am saturat de monotonia acestei vieti.aceleasi lucruri mereu... Voi cum iesiti din monotonie?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu ce-i aia monotonieworried
Nici n-are cum sa fie cand mereu se intampla cate ceva care ma face sa rad cu lacrimilaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Evadez in lumea viselor si imi fac sperante desarte.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Schimb genul filmului.comedie...horror.psihologic laughing
Glumesc. mie sincer mi'e dor să fac ce făceam tot timpul...adică să ies cu prietenii la fiecare sfârşit de săptămână cu bani sau fără, nu avea importanţă. mi'e dor de acele vremuri. Încearcă ceva nou, ceva la care crezi că nu te pricepi... încearcă să înveţi ceva nou, asta o să te prindă şi o să'ţi ocupe ceva din timp. Învaţă să cânţi la un instrument sau ceva, astfel o să cunoşti şi persoane noi.Implică'te în diverse activităţi happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Monotonia ţi-o faci tu.
Citeşte ceva nou, ieşi din casă şi imediat ai scăpat de monotoniewinking

| cornculapte a răspuns:

Eu nu prea am cum. Traiesc intr-un oras foarte mic, prea mic pentru mine si chiar nu am posibilitati. Uneori simt ca ma sufoc. E o rutina permanenta. Abia astept sa ies de aici...