| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat de tot.nu mai suport. vreau sa mor...

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

A perfect!
Sunt in aceeasi situatie happy

12 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu e drept să vorbeşti aşa! Sunt sigură că mai există măcar un lucru să te facă şi pe tine fericită şi să îţi redea speranţa. Încearcă să fii optmistă, toţi avem astfel de momente, dar nu e bine să te pierzi atât de rău cu firea. Nu face cumva ceva stupid! Sinceră să fiu, nici mie nu îmi place lumea în care trăim şi nu îmi plac nedreptăţile ce au loc, dar vreau să continui lupta. Nu disper şi oricât de rău te-ai simţi, ai dreptul la fericire şi tu! Ăsta e un drept natural. Profită cât poţi de el! Şi totuşi...care era întrebarea?

| DeCe a răspuns:

Tampenii, n-ati dat voi inca de greu, sa vedeti ce inseamna cu adevarat.

| pinkystyleツ a răspuns:

Good luckwinking pacat...

| Lucinca a răspuns:

Mori falaughing) ce ne spui noualaughing

| Rebe97 a răspuns:

Nu spune lucrul asta! Viata e frumoasa daca stii sa o traiesti.Azi esti suparata maine esti fericita...totul se schimba! Smile cause life is beatiful

| lo a răspuns:

Viata este un dar frumos, intr-adevar de multe ori poate deveni destul de perversa dar tu trebuie sa fi cu 5 minute mai desteapta decat ea.Alege sa lupti nu sa renunti. orice problema ai avea timpul trece si le rezolva, ia viata in piept si arata ca ai 2 ovare/testicule(in fuctie de sex big grin)Nu trebuie sa mori, trebuie sa suporti sa rezisti si sa lupti nu renunta ca niciodata nu sti la ce renunti.In plus ai face multe persoane sa sufere.Alege sa mergi prin spini pentru a da de trandafiri.continua iar cand zici ca nu mai poti atunci sa te ridici sa iesi invingatoare cu viata.Nu esti singura care are probleme, ce ar insemna daca am muri toti? Gaseste-ti forta de unde nu ai si mergi mai departe, orice problema oricat de grava ar fi are si o rezolvare!

| Moiseicip a răspuns:

Si daca mori ce ai sa rezolvi. ai sa lasi in urma alte persoane care or sa sufere din cauza asta

| alexalx1234 a răspuns (pentru Moiseicip):

In cazul meu nimeni nu va suferi

| Nis a răspuns:

Daca gandesti asa, nu ne mai respira aerul degeaba. si asa cam se termina.
glumesc. big grin nu muri.

| Stein a răspuns:

Bravo tie aruncate in cap...dar intrebarea ta care e?

| Echaursi a răspuns:

De ce doresti sa mori? Ce motiv ai? De unde stii ce iti rezerva ziua de maine?
Raspunde la intrebarile astea...
Nu exista sa fii nevinovata sau o greseala care ai ispravit-o sa o platesti acum,daca ai gresit,e normal sa platesti,o greseala intentionata desigur, daca este vorba de ceva minor, stai linistita.totul se va rezolva. Capul sus, nu stii niciodata ce v-a fii maine!
O seara buna si capul sus!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Moiseicip, tu nu intelegi. happy Moartea e rezolvarea tuturor problemelor in gandirea emo, ce sa stim noi, suntem demodati sad.
Si scumpo, mai bine te abtii sa postezi mesaje atat de negative care nu au nici un rol si ne'ai spune ce s-a intamplat si ce merge atat de prost.

@Dragos0897, da tu esti deadreptul incredibil laughing.
Ai fost ceva de genu : si poti sa mori ca nu imi pasa, imi dai funditabatting eyelashes?