| Olivia2114 a întrebat:

M-am saturat sunt cea mai frumoasa din scoala toti baietii alearga dupa mine si spun ca ma iubesc. dar ce sa le raspund eu doar nu iubesc pe nimeni, si nu pot sa le spun ca nu-i iubesc deoarece ma doare in suflet cind fac un om sa se simta rau

Răspuns Câştigător
| pίTίк a răspuns:

Buuff tu nu o cunosti
nu poti sa vb asa despre ea
poate chiar e considerata cea mai frumoasa din scoala
si cand spune toti baietii nu se refera chiar la toti..sau vroiai sa-ti dea si un numar? ..se refera la majoritatea
poate e chiar atat de frumoasa incat si pe cei care nu isi exprima sentimente ii determina sa-i spuna ca o iubesc...

Draga mea sincer nu trebuie sa spui k te-ai saturat, multe fete ar vrea sa fie in situatia asta macar pentru o zi...chiar si eubig grin
tu bucurate de tot ce ti se intampla..zambeste si mergi mai departe. eventual un multumesc din partea ta poate le-ar mai alina durerea baietilor tongue

5 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Da ma, creca o scoala intreaga alearga dupa tine. Bianca Dragusanu 2. Si auzi, tocmai baietii care nu-si exprima sentimentele sa-ti spuna ca te iubesc.rolling on the floor Aia n-au avut de cine sa faca misto si te-au gasit pe tine?
Vai de capu tau! Auzi "s-a saturat sa fie cea mai frumoasa" rolling on the floor. Saraca de tine!straight face

| ComatoseWine a răspuns:

Ne arati si noua o poza cu tine, frumoaso? Plus ca daca esti asa frumoasa baietii nu se vor simti rau pentru ca zic si ei ceva de genu:
"Frate, tipa e super, nu vezi ca toata scoala alearga dupa ea, ce sanse avem noi?!"
Deci zi-le ca nu si gata.

Si frumoasa, si cu inima de aurday dreaming. Tu, Alba ca Zapada si Barbie.

| pίTίк a răspuns:

Mersi pentru funda:* esti o dulcebig hug

| MaTrIx8378 a răspuns:

Cea mai frumoasa din scoala? pai orice copil e frumos cand are o varsta cuprinsa intre 3-12 ani happy, felicitari

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Doar zambestele frumos si mergi mai departe. Asa te vei simti si tu bine dar si ei!