| WooDeeMe a întrebat:

eu sunt un pic mai grasuta si am multe fete din clasa mai grase ca mine... ele rad de mine ca sunt cea mai grasa deoarece eu sunt noua in aceasta clasa.toate fetele au prieteni si mi se pare o prostie.adica de la varsta de 12 ani sa te pupi in bot pe coridorul scolii cu altii? toate fetele sunt fitoase si ma enerveaza.eu nu sunt genul lor.toate alearga dupa baietii mai mari. ele spun ca eu sunt o alintata deoarece refuz sa ma joc jocuri tampite in care te pupi cu toti.sincer m-am saturat! nu stiu ce sa fac in privinta lor! le tratez cu indiferenta dar ele raspund mai rau.se cred bogate.si locuiesc in garsoniere.eu nu spun nimic chiar daca am 4 case.ma cred o saraca, o proasta pentru ca refuz sa fiu ca ele.eu nu sunt genul care sa se lase repede.sunt tupeista si nu mi-e frica de ele dar de la ultimul timp am inceput sa imi fac o parere proasta despre mine.Ma puteti ajuta? Va puteti da cu parerea? Funda pentru cel ma bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Scoate pistolul si bomba! Ia-le ostatice! devil

| H4cK3r a răspuns:

Pisi esti foarte trista, baga niste ciocolata in tine si taci.

| duf a răspuns:

Ignorale, vor ajunge niste vagaboante, doar nu vrei sa ajungi si tu ca ele?
Fundabig grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chestia ca rad de greutatea ta, daca ele au mai mult ca tine, zi-le asa... cate kg ai? 60? eu am X asa ca gura mica. La chestia cu bogatia... nu conteaza ce crede cineva despre tine. Daca vrei sa faci sa te creada bogata, apari la scoala intr-o masina de lux

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignorale si incearca sa le raspuzi si u la jigniri intr-un mod cat mai urat daca nu merge faza cu ignoratul sa stii ca si eu sunt ca tine si nu consider faptul ca tu esti o fata respectabila un lucru rau dale dracului pe acele parasute spune-le in fata ceva de genul : ''ce vreti sa fiu o curva ca voi sau carei faza bai fraerelor?''crede-ma nu obisnuiesc sa injur dar vremurile disparate cer masuri disperate sper ca te-am ajutat cu ceva pupici si inca un sfat orice ai face nu le da satisfactie si nu te lasa calcata in picioare!