| croissant a întrebat:

M-am speriat in somn de 3 ori consecutiv. Acum e 4 dimineata si nu pot dormi ma doare inima stângă. Ce inseamna asta? Imi doreste cineva raul?

Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Dac cineva te-a speriat, e clar ca nu-ti e prieten. Daca te-ai speriat de ceea ce ai visat, nu-ti doreste nimeni raul, dar si tu trebuie sa-ti revii, doar acum esti in partea reala, unde visele nu au putere. Pana acum sigur nu te mai doare in partea stanga. Fii linistit, oricine mai are si nopti rele.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mama, m-ai prins... Si eu care credeam ca-ti fac vraji sa nu te prinzi ca-ti vreau raul

| Andreeush a răspuns:

O să îți treacă. A fost doar sperietura cauzată de ce ai visat.
Nu se va întâmpla nimic rău.

| ywar a răspuns:

Te doare inima stanga? Eu cred ca nu ti-a bagat iubitul croissantul unde trebuia. sa te mai racoreasca, zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te doare şi inima dreaptă?laughing

Răspuns utilizator avertizat