| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat la un film de groaza cu niste prieteni si acum imi e frica...Stiu ca nu e nimic real din filme dar totusi imi e frica.Va rog sa nu rade-ti de mine si sa imi da-ti niste sfaturi.

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Uita-te la o drama, ceva trist si frumos si o sa te gandesti mult la asta, sau un serial interesant te uiti la cateva episoade si apoi iti tot imaginezi continuarea in minte happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uită-te la o comedie. Și frica s-a spulberat. : ))

| danay72 a răspuns:

Nu te mai uita la astfel de filme si incearca sa te gandesti la lucruri pozitive, nu la ce ai vazut in film.

| cristimihailov a răspuns:

Eu as incerca sa ma uit la niste documentare despre cum se fac filmele cu posedati.

| daniela281 a răspuns:

Ce film, mai exact?

| Dabidumpa a răspuns (pentru daniela281):

Nu imi mai amintesc cum se numea...era cu posedati

| daniela281 a răspuns (pentru Dabidumpa):

Mai omule, trebuie sa realizeze ca filmele gen horror toate sunt ficțiune, nimic real. E doar mintea ta care iti joaca feste, frica va trece..in timp, deci nu te agita, gândește-te la ceva pozitiv si mai uitate la filme horrorwinking

| Dabidumpa a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru ajutor. Dimineata v-am citit raspunsurile si deja am inceput sa uit.Mersi inca odata happy