| olesea_4446 a întrebat:

M-am visat mireasa si cind veneau rudele eu am plecat intr-un parc unde sa fac niste poze si pe drum m-am intilnit cu 2 prietene care in kopilarie am fost cele mai bune, ele plecau la o nunta si la a mea nici macar nu ma felicitat, m-am pus pe scaun si am inceput a plinge.coafura sa desfacut si eram cica linga blokul prietenei mele foarte bune actuala.interesant oare cear semnifica aceasta? stiti?

2 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Tu numa vise ai cu sicrie acum cu mirese... te plictisesti de tot scrii vise? cum poate cineva sa viseze intr-una straight face visu tau nu semnifica nimic doar ca ti-ai dori tu sa fii mireasa.

| olesea_4446 explică:

:d nu-mi doresc sa fiu mireasa, nici pe aproape.pur si simplu sunt curioasa de ce visez asa.in fine.mersi