| olesea_4446 a întrebat:

Am visat ca eram intr-un sicriu si ca nu-mi inkapeau bine picioarele in el, eram vie si dupa toate acestea eram si invelita cu chestia care se inveleste mortul... sunt curioasa oare cear semnifica visul, are ceva cu realitatea sau e doar un vis?

Răspuns Câştigător
| Dollicious a răspuns:

Www.visele.ro - aici vei gasi semnificatia. fundik?;;)

1 răspuns:
| N1m3n1 a răspuns:

Din cate vad cam visezi urat.
Eu iti propun sa iti rezolvi problemele din viata de zi cu zi, cu prietenul cu prietenele sau cu familia.
Daca te iei dupa alte siteuri la semnificatia viselor ajungi sa nu mai sti ce sa faci, tu iti cunosti cel mai bine viata.