| Someonee a întrebat:

M-ar apara de rromi? Ce s-ar intampla daca as impusca vreunu?

http://www.okazii.ro/......a125489576

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Nu intri la inchisoare nu te teme, daca nu i tragi la fata nu e nimic, rromi sunt prea "inteligenti" sa faca plangere la politie, in cel mai rau caz vin 3 dupa tine si i fugari si pe aia.

3 răspunsuri:
| MadalinaaIoana a răspuns:

Exact, cum a zis PufoshenienexT, ai intra la inchisoare. TE SFATUIESC SA NU FACI ASTA!

| Someonee explică (pentru MadalinaaIoana):

Nu cred ca as intra ptc. nu ar muri. L'as rani putin, putin mai mult si in primul rand face parte din categoria jucariilor. Astept si alte opinii happy

| PufoshenienexT a răspuns:

Ai intra la inchisoare