| killeru22 a întrebat:

Ce ziceti pusca asta e full metal?
http://www.okazii.ro/......a126639997

5 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Mda. full plastic ABS la 12 ani lasa automatele, mai bine ia-ti un pistol ieftin care daca il strici sa nu fie mare paguba.

| Thebestkiller a răspuns:

Nu este. Daca ar fi ar trebui sa cantareasca vreo 5 kg.Si eu am avut una iar prin interior erau unele componente din plastic. Funda?

| Andi01 a răspuns:

Daca ar fi full metal, eu zic ca ar fi foarte grea pentru un airgun. Dar dupa cum arata, cred ca e un plastic.

| killeru22 explică (pentru Andi01):

Dar scrie ca are 2.5 kg

| Andi01 a răspuns (pentru killeru22):

Atunci clar nu e full metal. E posibil unele piese sa fie din metal, si probabil cele care sunt cele mai folosite, dar complet nu are cum. big grin Sper ca te-am ajutat.