| Karolinex3 a întrebat:

Cum stii daca un baiat` te place? Adica niste baieti cred ca o plac pe Verisoara mea love struck. Nu stiu ce sa zic.

Răspuns Câştigător
| Xedonna a răspuns:

Sunt sigura ca se simte cand un baiat te place! Eu una imi dau seama, deci: vrea sa stea des cu tine (respectiv verisoara), te suna sau te baga in seama pe mess mai mereu, iti vorveste frumos, cu respect si cel mai important lucru este privireawinking! FITI ATENTE happy Fundita?big grin

1 răspuns:
| julia_6490 a răspuns:

Simplu intreaba-l si daca zice nu si rade cred ca da sper ca tam ajutata