| anonim_4396 a întrebat:

Ma adresez celor care au vazut twilight. Bunm deci o caracteristica specifica vampirilor este culoare foarte alba a pielii, si atunci explicati-mi si mie cum naiba Laurent (din grup cu James si Victoria) este vampir daca e asa de negru

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=109&ty=44&biw=1024&bih=677

; p?

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Păi cei de culoare albă, cum ești tu, transformați, li se face pielea și mai albă decât înainte, dar Laurent, fiind de culoare, doar nu i se schimba pielea într-una foarte albă laughing Că nu prea avea acum, așa gândesc eu... logic...

| PrecioussGirl a răspuns:

De ce iti bati capul cu asta?
important e ca filmul si cartile sunt superbe love struck.
nu a zis nimeni ca vampirul trebuie sa fie alb ca varul. tongue
zice in film sau in carti?thinking ca eu nu stiam.

| PrecioussGirl a răspuns:

Aha:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ sTeF, zice in breaking dawn cacschimbarile sunt : inrosirea ochilor, schimbarea vocii si PIELEA ALBA CA VARUL