| bella98 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu un discurs nu foarte plictisitor pentru preselectiile de la miss boboc? eu am niste idei dar nu stiu cum sa le leg intre ele si vreau putina inspiratie,
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AndutzaTa a răspuns:

Nu cred ca mai are rost sa-l dau acum, dar poate te ajuta la anul, asa ca voi incerca:
"Buna! Numele meu este (si aici spui cum te numesti) si mi-as dori din tot sufletul sa fiu miss boboc! Cred ca daca ma veti alege pentru a reprezenta liceul nostru nu veti regreta! Voi da dovada de inteligenta, istetime, frumusete si bunavointa! Va voi face mandri si voi incerca sa dau un bun exemplu tuturor! In incheiere tin sa mentionez ca sunt foarte mandra ca am putut sa ajung pana aici si ca m-asi simti flatata sa fiu in fruntea minunatului nostru liceu! Va multumesc!