| Denisuca_Denisa_1998 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine sa fac un Blog ....sa imi explicati unde intru si ce trebuie sa scrii ..Multumesc..dau funda :*

Răspuns Câştigător
| LexaHD a răspuns:

Trebuie sa ai cont la Google. Apoi intri aici : http://www.blogratuit.ro/
Si te iei dupa instructiuni.

Funda?

| Denisuca_Denisa_1998 explică (pentru LexaHD):

Am incercat dar nu primes email-ul

2 răspunsuri:
| Methaallaid a răspuns:

Www.blogspot.com, după mine este cel mai bun site pentru ceea ce vrei tu. Poți încărca și videoclipuri, dacă vrei un Vlog, și poți și scrie. Ai acolo categorii, pui titlurile tale, adaugi părerile tale proprii, sper că ți-am fost de ajutor.