| divinuu a întrebat:

Ma...am inteles ca s-a anulat greva de luni.straight faceE adevarat?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Unele şcoli fac grevă, altele nu. Dacă la şcoală nu ai fost anunţată de nimic înseamnă că nu se face grevă în şcoala ta.

| madalicious a răspuns:

Nu s-a anulat. Doar la unele scolii se mai fac ore. La a mea se fac... Si eu care speram sa dorm ceva mai mult... sigh yawn

| Bianca_3626 a răspuns:

Nuuuuuulaughinguraaaaa

| traficanta a răspuns:

La noi nu...noi nu mergem luni la scoala. \:d/

| M' a răspuns:

Unele scoli au renuntat la greva, dar nu peste tot...la mine este greva...intreaba directorul scolii

| VoiceWithin a răspuns:

Din pacate da... rolling eyes

| TabooR a răspuns:

Mai denyssa iubito nu sa anulat nimic din potriva nici marti nu facem scoala bine la mine in scoala asa este \dancing:X

Răspuns utilizator avertizat
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si la mine azi era sa se reununte la greva. Dar, s-a facut un consiliu profesoral si ni s-a spus ca orice auzim pe la Tv noi facem greva happy Deci depinde de scoala.

| hd04wbw a răspuns:

Pai nu mai stie nimeni. Daca e vorba de cea din invatamant sunt mai multe federatii sindicalr. Unii zic ca fac greva altii nu mai fac.Si acum am vazut ca si ia amenintat ministru cu desfacerea contractului la directorii de scolii care fac greva.Nu mai stii nimic.Vezi tu luni daca cei de la tine de la scoala fac greva.

| roxana_9288 a răspuns:

Nu. luni toata lumea e in greva generala, de marti nu se stiestraight face

| Emanuelaema a răspuns:

Nu.straight face Adica cel putin eu nu ma duc luni la sc.Si marti nu este sigur.
straight face Cine te'a mintit?laughing

| ~Ella.~ a răspuns:

Dasad, este adevarat. Cel putin la scoala meacrying.

| hannibal a răspuns:

Depinde de scoala, la mine nu se face luni greva.