| L i T h i U m < 3 a întrebat:

Deci, pana la urma luni, 31 mai 2010 este greva, nu?
Eu asa am inteles si de la tv si de la altii.
Dar mie mi-a spus profa de mate ca va fi greva nelimitata, si este foarte posibil ca de acum sa nu mai avem scoala.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

Cica asa ethinking
se duc doar profii de la a12-a la bac
eu maine nu fac orethinking
dar sunt unii profi care nu vor sa tine greva pentru ca primi salariu intreghappy
deci acum depinde de profesorhappy

2 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Depinde de fiecare scoala.La noi in liceu maine e bacul la engleza si saptamana asta nu e greva de loc, mergem la scoala normal.Saptamana viitoare nu se stie.

| Dizzy a răspuns:

Pai maine(adica azi) nu se merge la scoala. Este greva nelimitata asa ca nu se stie cat va dura aceasta. Mai uita-te la TV, poate ai sa aflii pana cand este, deocamdata nu se stie.winking

Byewave