| DeyutsaDeyutsa a întrebat:

Ma ch Andreea, am 16 ani si sunt foarte deprimata,crying, nu-s f urata dar nici frumusetea pamantului, is slabutsa etc.in fine.acum ceva vreme.am avut o experyenta ciudata cu un baiat(fara sex) dar a fost destul d placut si asa, logik, nu ma contactat,(eram bauti aman2). Ideea este ca acum incerc sa uit pentru ca a fost doar o noapte, ce mai. dar nu stiu cum sa il uitcrying, incerc dar imi aduc aminte mereu de el, si ma apuca cu faze de astea (cu muzica trysta si toate alea)+ca nu am nici preteny de gasca. de varsta mea...am numa tarany in clasa si n-am cu cine iesy (ca sa mai uit )la un biliard si d astea si va daty seama... mie nu mi se pare normal.cum sa uit de el si cum sa-mi fac preteny de varsta mea dar de gasca?

6 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Gaseste o activitate care sa iti capteze atentia si sa uiti de tipu ala sau incearca sa iti faci knostinte noi daca n-ai cu cine iesi

| INeverStopLoving a răspuns:

Primul rand simte-te bine in pielea ta. Accepta-te asa cum esti tu! Dupa care nu mai fa chestii de genul sa te imbeti si sa lasi pe altul sa profite de tine. Ai demnitatea ta de fata in tine. Restul va fi ok.

| cristina_3322 a răspuns:

In scoala pot fi ff multe activitati in care nu te-ai implicit. baga-te si sigur activitatile, oricare ar fi ele sunt facute si pentru alti doritori sa lege noi prietenii :p
bafta:*

| patriciaxd a răspuns:

Primul pas e sa realizezi importanta folosirii vocalei 'i' in scriere.
stabileste ce inseamna 'prieteni de gasca' pentru tine. ce valori morale vrei sa aiba noii tai prieteni? apoi ii cauti. la inceput printre amicii pe care ii cunosti deja. cine stie? apoi incerci sa-ti faci altii noi. hai ca n ue greu.
cat despre tipu ala... fi multumita ca te-ai simtit bine si ai grija sa nu se mai intample. el doar s-a distrat, deci nu-ti fa mari sperante.

| DeyutsaDeyutsa explică:

Eu am ocupatie. fac chitara, dans, dar nu ma fac sa uit, in plus ca a trecut numai 4, 5 zile d l faza aia. dar mersi. o sa incerc sa uithappy

| DeyutsaDeyutsa explică:

Plus ca 2 zile dupa, nu am putut manca aproape nimic si am slabyt 2 kile(ori de suparare ori ca tineam la el. nu stiusad -gol in stomac)etc