| ZzOoZzOoleRo a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos :ce sa fac.De cand am iesit dintr-o gasca, nu ma m-ai simt in largul meu ,ma simt deprimata si ca am sufletul inchis si nici nu pot ca sa mai fiu sociabila,nici inainte nu eram chiar foarte mult,insa acum sunt prea nu stiu cum sa zic inchisa in mine.Cum sa incerc sa trec de starea asta ? (scuzati-mi categoria !)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa te scuzi. Daca vrei sa vorbesti, Iti stau la dispozitie.Linisteste-te
te rog.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut bine.pana acum erai o nulitate ascunsa la adapostul gastii.acum esti un om, o persoana independenta livera, neconstransa de nimeni.fii tu insuti si lasa gasca ca nu esti caine sa faci parte dintr-o haita.esti un om.

| WeGirls a răspuns:

Uite. Poti intra si tu in alta gasca sau. nu stiu poti sa stai de vorba cu prietena ta. sa va faceti impreuna alta in care sa vina si altii. Poti sa intrii inapoi in fosta gasca. Incearca sa uiti. Vei vedea ca totul va avea un sfarsit si te vei simti mai bine.
Bafta!
P.S. : Sa ai multe incredere in tine. love struck
Paa. Sper ca ti-am fost de ajutor.