| AndreeaSt97 a întrebat:

Ma costa daca m-am inscris in programul Vodafone pentru tineri pe cartela? si daca vreau sa imi pun internet pe mobil cu 5 euro pe luna ma costa?

3 răspunsuri:
| tibyramos a răspuns:

Programul Vodafone pentru tineri este un program care permite accesul persoanelor incadrate intr-o anumita varsta la unele oferte mai avanatajoase, iar costul pentru inscriere este practic nul(trebuie decat sa ai intre 14 si 26 de ani, cred)iar optiunea ce te costa 5 euro iti ofera 3000 de minute si SMS-uri in retea, 75 de minute nationale si 150 MB de internet mobil

| AndreeaSt97 explică (pentru tibyramos):

Si netul pe mobil il bag fara sa platesc in plus?

| tibyramos a răspuns (pentru AndreeaSt97):

Este incadrat in cei 5 euro