| ofrumusete a întrebat:

Ma door sani si is asa mai tari da trebuie sa vina cilcu azz deci de aia funda repede

3 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Ori " te cauta Mos Craciun" azi ori te dor de la crestere laughing

| figaro a răspuns:

In primul si in primul rand, is baiathappy, daca zic ceva gresit...kill me!
Sani te dor pentru ca iti cresc(poti uda un prosop cu apa calda, NU fierbinte! asta e clar, si til pui pe piept)
cat despre ciclu idk, nu iti vinde de fiecare data fix in ziua in care tu te astepti...

if I was wrongs with something, kill me!happy

| Maya_8508 a răspuns:

Pai nu si din cauza menstuatzie... sunt in crestere si de asta te dor... nu te ambala creschee heebig grin