| Zeynepabc a întrebat:

Mi-au apărut multe coșuri, am avut si dureri de spate, ovare, cap, balonări, sâni tari. Maine trebuie să-mi vina menstruația, am avut contact sexual protejat in ziua ovulației fără ejaculare in vagin. Poate exista o sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca protectia folosita la terminarea contactului sexual a ramas intreaga, intacta, atunci formarea unei sarcini devine practic IMPOSIBILA intr-o proportie de peste 99%, cu atat mai mult cu cat au aparut/sunt prezente si se manifesta simptomele premenstruale. Multa sanatate!

| Zeynepabc explică (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu daca a rămas prezervativul intact

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca actul sexual a fost protejat, chiar daca s-a desfasurat in perioada fertila.

| Caro34 a răspuns:

Nu, fii liniștita! Calmante, odihna si atentie la ce mananci ca sa nu mai ai dureri! Noapte bună!