| Anonima72747273 a întrebat:

Cum pot face sa mi vina ciclu mai repede? In aprilie am o excursie care e pe 24 si cilcu imi vine in 23.

Răspuns Câştigător
| Vd_Valerya_1993 a răspuns:

Am si eu 15 ani si foarte des am ciclu când am competiții de înot. Ia-ti un tampon micuț pentru fetepe virgine sau nici nu stiu cum se cheamă dar ele sunt mici si te protejeaza bine 100%. Trebuie schimbat macar la fiecare 4 ore. Eu il schimbam mai des căci doar inotam si de asta. Bafta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te astepti la plezneala pe acolo? Ciclul vine cand vrea el nu cand vrei tu.

| Anonima72747273 explică (pentru darrio2007):

Usor.
stau mult pe drum si nu vreau sa ma patez.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vine el cand vrei tu ci cand e normal sa vina. Folosesti si tu ca orice femeie absorbante si gata

| AnonimaaaaG a răspuns:

Ciclul nu se vine la comanda.