| MădyShoorul_AnyShoorul_1997 a întrebat:

Buna! :*
Ce cadou pot sa ii cumpar celei mai bune prietene?
As vrea ceva simbolic sau nu stiu ceva frumos... nu stiu acum chiar nu imi trece prin cap ce,,,
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Bună.
Știi că sunt lănțișoare din alea care se desfac și se pune la o persoană și la alta.
Ai putea să cumperi un lănțișor din ăla, că sunt în magazine!
Simbolizează prietenia happy.
Eu am din ăla.
Ți-l recomand :*.

| MădyShoorul_AnyShoorul_1997 explică (pentru xRebecaaa):

Auzi dar pot sa cump de exemp din argint jumatate de inima cu jumatate?

| xRebecaaa a răspuns (pentru MădyShoorul_AnyShoorul_1997):

Da, poți. De ăla am și eu, o jumate e la prietenul meu, și cealaltă jumătate e la mine happy.

| MădyShoorul_AnyShoorul_1997 explică (pentru xRebecaaa):

Mi se pare prea genial cu jumatatile astea de inima

6 răspunsuri:
| simomih a răspuns:

Ai putea sa ii faci un colaj cu momente frumoase petrecute impreuna,o rama foto cu poza voastra,un inel din argint/lantisor,bratara,ceas, rochita, tricou, creme, parfum...esti prietena ei..asa ca tu o cunosti cel mai bine..trebuie sa ii iei ceva folositor si care stii ca i s-ar potrivi si i-ar placea.:*

| Christian1 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o piatra orgooni.Sunt foarte frumoase pietrele+ ca se presupune ca tin si noroc.
Sper ca am fost de ajutor.

| heyitsmaokai a răspuns:

Parerea mea e sa ii cumperi un lantisor sau o bratara.