| Alëxąndŕą a întrebat:

Ma enerveaza utilizatorul asta se uita doar la dragoste si sex ei bine si eu si raspunde inutil mereu acuza pe toata lumea ca nu stiu ce cum asta e http://www.tpu.ro/utilizator/ylcv

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi place sa cred ca aici avem loc cu totii.Si tu si eu si vecinul de palier. Ce ai cu baiatul? Atat timp cat nu incalca regulile/nu e raportat sa fie sanatoswinking

| Libelle a răspuns:

Pe mine ma amuza
chiar nu ma deranjeaza prezenta lui
mi se pare ca esti cam invidios/asa...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sincer, îl prefer pe el de 10000 de ori decât pe tine. Cauţi dreptatea? Caută uşa şi ieşi!

| DeXxa a răspuns:

Tu esti mai enervanta, cu toate intrebarile tale stupide despre Naruto.winking

| LucianGabriel a răspuns:

Tie tie ciuda ca are rank mai mare ca tine.Eu zic ca acest site nu este al tau asa ca nu tu faci regulile cine sa stea aici si cine nu.

| georgiana_5779 a răspuns:

Asa, si ce propui? si tu esti enervant pentru alti probabil.fiecare raspunde cum poate