| IrinaAniri a întrebat:

Ma epilez cu zahar de un timp, dar ma enerveaza sa prepar solutia de zahar si lamaie de fiecare data, intrebarea mea este: pot sa fac mai multa si sa o pastrez ma mult timp?

8 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

Batuti in cap mai is astia care nu stiu despre ce e vorba si mai si raspund. draga irinaaniri, eu am vazut pe net ca fac unele mai multe si se poate pastra intr-o cutie de plastic sau o pungulita, unleva la racaoare iar cand o folosesti sa o incalzesti putin, doar pentru a putea-o modela. :*

| Chowdera a răspuns (pentru anonima97):

Vai ce sa zic, ca tu ai auzit de toate pe acest pamant!

| anonima97 a răspuns (pentru Chowdera):

Nu nu am auzit de toate dar nu raspund la intrebarile la care nu pot fi de ajutor, asa ca tine.

| Chowdera a răspuns (pentru anonima97):

Ce sa zic, eu doar am intrebta, hai pa!

| anonima97 a răspuns (pentru Chowdera):

Eu nu ma refeream ca tu esti batut in cap, ma refeream la cel cu prajitura, daca iti ziceam tie ceva era alt ceva. in fine nu am nimic cu nimeni.XD

| Chowdera a răspuns:

Poti sa te epilezi cu zahar? laughing..merge? :O:O:O:O:O:O

| IrinaAniri explică (pentru Chowdera):

Da, nu e prea cunoscuta metoda, dar e cea mai buna pentru mine, pentru ca este perfecta pentru pielea sensibila. cauta pe net si o sa gasesti cum se face

| Drugas_Marco_1992 a răspuns:

Mai, nu stiu sigur despre ce vorbesti tu acolo! Dar poti sa incerci si daca peste cateva zile nu mai e buna o pui la prajitura!

P.S. Daca incepe sa iti pice pielea da-te in continuare!winking