| andrei177423 a întrebat:

Ma faceam cu lama in zona intima si vad usor ca incepe sa curga sange. Au trecut 5-10 minute si inca curge, tin sa mentionez ca nu o pot numi taietura, e o ciupitura mai mult. Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mihai720 a răspuns:

Cel mai probabil ai smuls cu lama un fir de par foarte '' adanc '' din piele. spun asta fiindca si eu am patit insa poate fi cazul si de o mica taietura. Nu iti face griji. pune vata cu spirt, tine foarte apasat 3-5 minute si va fi ok