| danutzul a întrebat:

Ma frends. ce parere aveti de cartela Frog? mi-am luat una azi, am incarcat-o, am activat extraoptiunea asta (oac) sau cum ii zice! cu minute multe, net gratis, mms-uri, muziton, toate incluse happy ar trebui sa ma astept la ceva rau de la Frog? ce parere aveti asa in mare?

4 răspunsuri:
| urgentr a răspuns:

Nu, cred ca Frog e cea mai buna retea pentru uni.Pentru ca daca ii dai la un batran cartela nu ii trebuie ca el nu intra pe muziton sau pe net. Daca esti tanar e folositor
FUNDA?

| danutzul explică:

F tare frog :X

| Jokerul_6271 a răspuns:

Daca te suna cineva din cosmote este tarifat ca si cum tear suna din alta retea?

| Lilly28 a răspuns:

Acum se parere ai despre cartela? ca au trecut cateva zile de la cumparae.si eu m gandesc sa o achizitionez.dar sunt in dubiibig grin.Tu ce parere ai despre ea?