| Jessie a întrebat:

Ma gandesc in fiecare minut la el... Daca o zi nu-l vad ma simt pierdutacrying

Ce sa facc!

fundita! love struck

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti o ocupatie, cum ar fi sa inveti, sa iesi cu pretenele, shopping si alte chesti... il poti vedea si o data la doua zilebig grin ca nu moare nimeni happy

| GoguMătryx a răspuns:

Buna,Intreaba'l daca are timp sa stea cu tine... sa discutati pe subiectu acesta sau sa va plimbati prin parc la petreceri ETC... Gl(Good Luck)

| bocinaca a răspuns:

Incearca sa ei lucrurile cu cal.e normal sa fii asa dar incearca sati controlezi starile si sentimentele sa nu dai intr-o extrema nu prea fericita.ai grijatongue:*