| IonelaMariaaa a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu un baiat. Ne intelegem foarte bine ca amici, suntem alaturi unul de celalalt, imi cere parerea in legatura cu orice, ma cauta, si imi da atenie. El spune ca NU vrea relatie serioasa deoarece a suferit in trecut. Dar eu i-am spus ca vreau doar relatie serioasa. El vrea doar sarutul, cand ma vad cu el parca vrea mai mult de atat. A venit la mine sa ne facem poze, si a vrut sa ma sarute dar l-am refuzat. Dar tot insista cu sarutul, chiar s-a si suparat in seara asta pentru ca nu vrea a-i dau acel sarut. Mi-a zis "nu mai fac nimic... daca tu o sa vrei cv actionezi eu nu te mai stresez cu asta gata... daca vrei bine, daca nu, o sa inteleg." si i-am spus "toate astea pentru un sarut?" si nu imi mai raspunde! De o luna si ceva tot imi zice de chestia asta, se comporta nemaipomenit de frumos cu mine, ma intreaba in legatura cu diferite lucruri daca mi-ar placea si cum mi-ar placea.

Oare vrea doar sarutul? Sa i-l ofer? Se poate transforma aceasta pietenie in ceva mai mult?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă a spus clar că nu vrea o relaţie serioasă, dar vrea să se atingă de tine înseamnă că este un nesimţit. O să te lase cu ochii în soare după ce o să îl laşi să se atingă de tine.