| MarYoara a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat de 19 ani. eu am 14. cum credeti e normal?

Răspuns Câştigător
| Polomitreaci a răspuns:

Este o diferenta de 4 ani intre voi(nu e foarte mare), deoarece esti fata iti trebuie o pereche pe masura(un baiat) mai mare decat tine.
Daca baiatul te iubeste, iar tu il iubesti pe el nu vad care e problema!
P. S:mai astea sa mai cresti putin 16-17 ani si puteti face si sex big grin

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu prea e normal, asta pentru ca esti minora si parinti tai l ar putea baga la corupere de minori

| Kylexy a răspuns:

Normal dragostea nu are varsta. mult noroc

| christina_7091 a răspuns:

Daca si tu il iubesti pe el, si el pe tine, nu m. i se pare nimic in neregulawinking
(Si scrie corectwinking )

| Viper_1588 a răspuns:

Baiatul e cam mare pentru tine, mi-e teama sa nu te foloseasca.Acuma,parerea ta, u decizi.