| Nika_1744 a întrebat:

Am 15 ani si ma intilnesc cu un baiat carei mai mare decit mine cu 7 ani, ce credeti voi?

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Dragostea nu are varsta!
Daca va iubiti, va respectati unul pe altul si va intelegeti de minune cu siguranta va merge relatia!
Bafta multa!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine ce faci

| Азбука a răspuns:

Trebuie sa credem ceva?

| Debb a răspuns:

Nu vad nici o problema in asta daca exista intelegere. Varsta nu conteaza.

| viatadecacatt a răspuns:

Treaba ta, dragostea nu are varsta, dar ai grija sa nu te pacaleasca sa o faci cu el si apoi sa te lase balta, ca multi baieti sunt asa. apoi sa te gasim pe aici punand intrebari sunt insarcinata daca etc etc...happyca si daca nu vei vrea sa o faci cu el, te va parasi

Răspuns utilizator avertizat
| MeMyseIf a răspuns:

Pai, cred ca virsta totusi conteaza intr-o relatie? poate ca doar atunci cind te-ai indragostit de el incepe sa nu mai conteze.In sa oricum, eu consider ca e okey, fiindca eu am avut citeva relatii in care diferenta era de vreo 11 ani si de alea in care eram deo virsta sau cu 1 an mai mare, insa am concluzionat ca marea diferenta e cea mai perfecta.Ai mai multe plusuri din asta:te lasi in grija lui ca are o gramada de experienta, are o gramada de contacte care mi-ar prinde mie si mie, este mai matur, adica ma va invata de toate, a obosit sa se tot uite si la altele, a inteles ca nu e nevoiehappy. Deci, ramii cu el, ca e asa bine, cel putin lasa sa fie o experienta, mergi pina la capat si apoi scoateti si tu concluziile tale
bafta

| kidboo a răspuns:

Ala e si mai prost decat tine.banuiesc ca e si urat daca el la 22 de ani se intalneste cu fete de 15. c-mon. sa fim seriosi pentru nimic in lume sa nu faci asta vrea sa ti'o traga si atat pentru ca esti naivawinking

Răspuns utilizator avertizat
| crissnebb83 a răspuns:

Bine si asa el vrea ceva proaspat si tu ceva experienta. nu-i rau deloc doar ai grija sa nu se lase cu ochi, nu de alta dar ar fi pacat pentru tine...

| LifTwist a răspuns:

Mai bine iti gasesti un baiat de varsta ta, el acum te duce cu zaharelul si vede ca esti si mica, si o sa vezi ca dupa ce a facut-o cu tine o sa te lase balta... Mai bine i-a sfatul meu si bagati mintile in cap, ca mai tarziu vei regreta!

| Vampă a răspuns:

Te rog asculta-mi sfatul : renunță la aceasta relație! pana nu va fi prea târziu. Gândește-te : el are 22 de ani iar tu 15.cu cât stați împreună mai mult timp tu o sa începi sa il iubești iar el o sa vrea de la tine doar sex(în timp ce te așteaptă pe tine sa ii dai ce vrea el umbla cu altele). Asa ca, mai bine decât sa stai cu el și sa suferi după aceea, desparte-te de el.

și eu am trecut prin asta:am 15 ani și am stat, timp de 4 luni, cu un baiat de 25 de ani(10 ani diferență)-logic ca nu i-am dat ce vroia dar am ajuns sa il iubesc, sa fiu obsedata de el.Tot el m-a părăsit deoarece și-a dat seama ca nu poate obține ce vrea asa ca m-a lasat balta(prin septembrie), dar și acum nu e zi in care sa nu ma gandesc la el.deci e foarte nasol.

Ai grija ce faci cu viata ta și gandeste-te bine ce vei face in legătură cu relația asta.Baftă!

Vampă[love struck]

| c76650531 a răspuns:

Nui nimic rau dar vezi sa nu scapi stuatia de sub control ca sa nu-ti para rau

| justMe29 a răspuns:

Nu stiu... cred ca asta nu prea conteaza

Daca u il placi si si el te place love struck love struck

trebuie sa te gandesti si sa nu regreti u atat :d

| Nika_1744 explică:

Lora acest raspuns tise adreseaza tie...Eu deja ma intilnesc cu el de 1 an, na incercat niciodata sa-mi propuna sex.Eu il iubesc si el ma iubeste. Mii mila de cei care nu cunosc dragostea, dar in tot vad sex... oricum mersi de raspuns

| HaPpylyKa a răspuns:

Pai daca iubirea este mare si reciproca atunci se stie ca dragostea nu are virsta...