| szergiu a întrebat:

Ma irit foarte tare pe gat dupa bierbarit straight face. ce sa fac? ma dau cu spuma pe urma bierbarit. folosesc After Shave Nivea si tot ma irit.straight face ce as putea face? [am 15 ani ]

2 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Nu sunt baiat/barbat dar poate ar trebui sa folosesti After Shave cu balsam (acela alb) de la nivea, si un prieten de al meu avea probleme de genu si si-a luat after shave de la playboy si zice ca nu mai are probleme sau poate ar trebui sa folosesti spuma de ras cu gel de la gillette