| yAdrian a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai irit in zona intima dupa ras?... Tin sa mentionez ca NU sunt la primul ras, iar dupa ras folosesc tot felul de creme... 2-3 feluri de After Shave + Crema Nivea... Big Gilette Mach 3 + sapun. La inceput ma iritam grav, dupa, o perioada, nu m-am mai iritat, dar acum, dupa ce m-am ras aseara m-am cam iritat acum...
Dau funds celui mai explicit raspuns!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

Cele mai bune remedii in zona intima dupa ras sunt cremele si uleiurile pentru bebelusi.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foloseste crema depilatoare

| SkyPilot a răspuns:

Nu il mai rade, cumpara-ti o masina de tuns de buna calitate si tunde-l numarul zero. Daca scopul acestui exercitiu este cel pe care il banuiesc eu, intreaba-ti si prietena daca e suficient pentru ea.

| Danysan a răspuns:

Din cauza lamei de ras.Nu ai ce sa faci. Plus ca firu de par e mai dur daca esti obosit.Incearca sa te tunzi cat mai mic in zona respectiva. Cine zice ca trebuie sa fi ras la piele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade te in sensul creșterii parului. Daca el creste in nos, da cu lama de sus in jos!
Si așa nu te vei mai irita happy

| EnvyU a răspuns:

Eu evit sa ma rad din aceeasi problema, ma inrosesc rau si ma mananca, eu doar tai cu forfecuta cat mai scurt posibil si cam asta e...acolo un pic de par e misto sa ai laughing

| shadow72 a răspuns:

Eu unul am o masina special pentru facut freza la baiat asa ca il tund cu 0 si aia e....cand ma supar ii mai las breton sa para si el baiatas

Răspuns utilizator avertizat
| Magic1333 a răspuns:

Poti sa te dai cu o crema cu aloe vera este foarte buna si o poti gasi in farmacie sau la dm sau la supermarket-uriwinking

| maaadyyy a răspuns:

Nu te mai da cu atatea creme doar cu o spume de ras si apoi da cu apa rece de vreo cateva ori no sa te mai iriti...dar nu le mai combina atatea creme te poti si imbolnavi. Si daca esti iritat da cu crema de galbenele pana trece. Sper ca te va ajuta! happy